FİLİPİNLİ BAKICILAR

Bakıcı danışmanlık hizmetlerimizden faydalanmak için hemen bizi arayabilirsiniz.

DORA BAKICI DANIŞMANLIK

BEBEK BAKICISI

Bebek bakıcısı adayınızı şansa bırakmayın!

Dora danışmanlık 2005 yılından itibaren 0-3 yaş bebeği olan ebeveynler için; bebek bakımı konusunda tecrübelireferanslı ve profesyonel bebek bakıcısı temin eden güvenilir bakıcı danışmanlık şirketidir. 

Güvenilir Bebek Bakıcısı

Genellikle ebeveynler doğuma 2-3 hafta kala yada doğumdan sonra bebekleri için öncelikle merhametli, güvenilir ve sevgi dolu bebek bakıcısı aramaya başlar. Özellikle bu arama sürecinde ebeveynlerin 1.aklına gelen her zaman yakın çevredeki kişiler (örneğin;komşu vb.) yada akrabalar olmaktadır. Bebek bakıcı arama ve bulma sürecinin bu şekilde başlamasının en büyük nedeni, bebeğinin bakımı konusundaki her anne ve babanın haklı olarak endişe ve korku duymasıdır.

Bebek Bakıcı Arıyorum
adli-scil-kaydı-alıyoruz

ÇOCUK BAKICISI

Günümüzde koşullarında ebeveynlerin; biricik evlatları için en çok dikkat ettiği ve hassas olduğu konu da çocuk bakıcısı bulma ve seçmektir. Değişen dünya ve teknoloji ile birlikte dönüşen eğitim sistemini ailelerde yakından takip etmektedir.

Dora Danışmanlık olarak yaptığımız araştırmalar sonucunda, anne ve babalar çocuklarının kişisel gelişimi, eğitimi ve gelecek yaşam standartlarını yükseltmek adına araştırmalar için google.com‘da en çok aranan kelimeler arasında 1.sırada ,”referanslı ve güvenilir bakıcı nasıl buluruz?” yer almaktadır.

Öncelikle bizde google’de çocuk bakıcısı arayan aileler için önemli ve kolaylaştırıcı bilgileri paylaşmak isteriz.Tabi aynı anda çocuk bakıcısı iş ilanları ile iş arayan yabancı ve Türk çocuk bakıcısı adayları ise blog ve iş ilanı sayfamızda önemli bilgileri bulması mümkündür.

Çocuk Bakıcı Arıyorum
Sağlık kontrolü yapıyoruz

HASTA BAKICISI

Hastalarınız Bizimle Güvende!

Herhangi kaza, doğum veya sonradan yaş vb. kriterlere bağlı olarak fiziksel hareketin kısıtlanması nedeniyle evde hasta bakımı ihtiyacı olan genç yada yaşlı yakınlarınız için ACİL durumlarda 7 gün | 24 saat hasta bakıcı temin ediyoruz.

Unutmamalıyız ki! Günümüz koşullarında genç yada yaşlı önemli değil, hepimiz bakıma muhtaç kalabiliriz. Siz hasta bakıcısı arıyorum! diyen, değerli hasta yakınlarımız için koşulsuz güvenilir hizmet, tecrübeli ve deneyimli hasta bakıcı portföyümüzle hasta bakım hizmetleri veriyoruz.

“Evde Hasta Bakıcısı”

“Hastanede Hasta Bakıcısı”

Dora Danışmanlık, hastanızın bulunduğu ortam ve koşullara göre günlük, gündüzlü veya yatılı olmak üzere her çalışma şekline uygun referanslı hasta bakıcı kadromuzla ile hizmetinizdeyiz.

Hasta Bakıcı Arıyorum
diploma-kontrol

YAŞLI BAKICI

İş ya da özel hayatınızdan dolayı hatta bazen çok daha farklı nedenlerden dolayı, yaşlı ve hasta olan büyüğünüze bakmak için yeterli zamanı bulamıyor olabileceğiniz gibi farklı şehirde yaşamak gibi bir durumunuz da söz konusu olabilir. Pek çok farklı sebep söz konusu olabilir. Bu durumlarda değer verdiğiniz, sevdiğiniz s evdiklerinizi emanet edebileceğiniz, güvenilir yaşlı bakıcı olmasını istersiniz, yaşlı ve hasta bakıcı hizmetimiz; hastane ya da ev ortamı olması fark etmeden, sevdiklerinizi mutlu etmeyi ve onların tüm temel ya da özel ihtiyaçlarını karşılamayı amaç ediniyor.

Öte yandan günlük temizlik, bakım, ilaç kontrolü, yemek yeme ve diğer günlük ihtiyaçlarının da karşılanması yine bu hizmetimiz ile mümkün olmaktadır. Burada müşterilerimizin içlerinin rahat hissetmesine önem vermekteyiz. Bu nedenle bakıcılık hizmeti için tavsiye ettiğimiz personellerimiz genel olarak alanında deneyimli, hoşgörülü, yaşlıları anlayan, dinleyen, samimi, güler yüzlü, içten davranan, bilgili personeller olmaktadır. Dolayısıyla tüm beklentilerinizin karşılanacağı konusunda emin olabilirsiniz.

Yaşlı Bakıcı Arıyorum

EV İŞLERİNE YARDIMCI BAYAN

Ev yada villanıza aradığınız gündelikçi, aylıkçı, tam zamanlı veya yatılı olarak ev temizliği konusunda ihtiyacınız olan güleryüzlü, referanslı, tecrübeli, profesyonel ve güvenilir hizmet sunabilecek “Ev İşlerine Yardımcı Bayan” “Temizlikçi” eleman temin ediyoruz. 

Çocuklu yada çocuksuz ailenin olmazsa olmaz diyebileceği konuların başında ev temizliği gelmektedir. Çocuklu aile ile çocuksuz işverenlerin temizlikçi bayandan beklentisi farklılık göstermektedir. Temizlikçi bayan arayanlar, öncelikle ev temizliği konusunda temizlikçi kadın ile beklentilerini açık ve net bir şekilde konuşmalıdır.

Ev Yardımcısı (Temizlikçi) Görevleri

Günlük ev işlerinin tamamını yapmak (Yemek, Ütü, temizlik, çamaşır, bulaşık)

Ev İşlerine Yardımcı Arıyorum
bebek bakıcısı ablalar

KARI - KOCA EV HİZMETLİSİ

Villa, yalı veya çiftlik tarzu evinizde çalıştırmak istediğiniz tüm ev işleri için aradığınız temizlik, bahçıvan, şöförlük, havuz bakımı vb. işler konusunda deneyimli Türk ve yabancı uyruklu personellerimizle karı koca ev hizmetlisi personeli temin ediyoruz. 

Aradığınız karı koca ev hizmetlisi adayını bizimle bulmanı çok kolay! 

İstediğiniz her yaş grubunda çocuk ve çocuksuz karı koca aile olarak çalışan güleryüzlü, saygılı, referanslı ve güvenilir ev hizmetlisi elemanlarımızla sizlerin hizmetindeyiz.

Sizde karı koca ev hizmetlisi arıyorum! Diyorsanız. Hemen bizi arayabilirsiniz.

Karı Koca Ev Hizmetlisi Arıyorum

BLOG

[jobs]

@doradanismanlikBizi Takip Edin!

Instagram has returned invalid data.