Filipinli Bakıcı

Filipinli Bakıcı

”Filipinli Bakıcı Arıyorum” Diyorsanız.

Türkiye’de ve diğer bir çok ülkenin vatandaşı işverenin neden en çok FİLİPİNLİ tercih ettiği ve filipinli Bakıcı kimdir? diyerek sizlere filipinli bakıcılar hakkında bilgilendirmek ve onları size kısaca tanıtmak isteriz.

Dünyada ilk olarak en çok tanınan ve bilinen filipinli bakıcı olmasının en büyük sebebi sık sık Dünya’yı Cruise gemisi turları ile seyahat eden aile ve işverenlerin filipinli çalışandan gemide aldıkları hizmetten memnun kalması ile başlamıştır.

Avrupa başta olmak üzere Arap ülkelerinde ve ülkemizde dahil Türkiye’de filipinli bakıcı arayan aile sayısı hızla artmıştır. Dünya’da google’de neredeyse en çok aranan kelimelerin başından filipino nanny, babbysitter, child care aranmaktadır. Nanny Agency Turkey aramasında bizi de google’de kolayca bulabilirsiniz.

Filipinli Bakıcı Danışmanlık

Dora Danışmanlık, portföyümüzde sizlere uygun kriterlere sahip güvenilir ve iyi derece ingilizce bilen filipinli bebek bakıcısı ve çocuk bakıcısı bulmanız mümkündür. Filipinli dadı arıyorum. Diyorsanız. Tek yapmanız hemen bizi aramak olsun.

Şuan eminiz ki kim bu filipinli bakıcı dediğinizi duyar gibiyiz.

Türkiye’de bakıcı arayan ailenin bakıcıdan beklentileri hemen hemen hepsi aynıdır. Örneğin; eğitimli, saygılı, merhametli, diksiyonu düzgün, yabancı dil bilen ve iyi konuşabilen, yetenek sahibi olması gibi belli başlı özellikler bulunmaktadır. 

Şimdi sizlere filipinli bakıcıların özellikleri ve yeteneklerinden kısaca bahsetmek isteriz. 

Filipinli Bakıcı’nın Özellikleri 

  • Filipinli bakıcı’nın en belirgin özelliği yabancı dil bilen yani İNGİLİZCE‘yi çok iyi derecede konuşması ve bilmesidir.
  • Philippines ülkesinin en önem verdiği konuların başında eğitim gelmektedir. %70-80 gibi oranda ülkede yaşayan vatandaşlar kolej ve üniversite mezunudur. Ayrıca üniversitelerin çocuk gelişim mezunu, eğitimli filipinli bayan bulmanızda mümkündür.
  • Filipin halkı gerek birbirlerine gerekse işverenlerine karşı saygı, sevgi ve itaat etme konusunda hassas ve başarılıdır. Aşırı derece saygı ve sevgi dolu yaşamayı başaran, küçük şeylerle kendini mutlu etmeyi başaran ülke vatandaşlarının en başında filipinli insanlardır.
  • Filipinli ülkesi değişik ve bol baharatlı yemeklerden oluşan mutfağa sahiptir. Eğer ki baharatlı ve soslu yiyecekler seviyorsanız. Sizlere güzel bir masa ve servis yapacağından emin olabilirsiniz.

Sizlerin sanki iç sesi gibi olduğumuzu düşünmeye başlayabilirsiniz.

Filipinli bakıcı sadece bebek yada çocuk mu bakar diyorsanız.Hemen sizlere bu konuda ve önemli bilgilendirme yapmak isteriz.

”Filipinliler; bakıcı, dadı, yardımcı, temizlikçi ve karı koca hizmetli olarak da hizmet vermektedir.”

2018 – 2019 yılları arasındaki dolar kurundaki ciddi artışla birlikte merak edilen konu ve soruların başında ise filipinli bakıcı fiyatları gelmektedir. Filipinli bakıcı ücretleri; Türkiye’de hazır bulunan ve getirme olarak farklılık göstermektedir. Türkiye’ye filipinli bakıcı getirmek istiyorum! diyorsanız. Türkiye’ye gelecek bakıcı fiyatları ortalama 700-800 $ dolar dan başlamaktadır. Türkiye’de hazır olan ve beklemek istemiyorum.diyorsanız. Hali hazır da Türkiye’de yasal izinleri bulunan filipinli bakıcı fiyatları ise 900 – 1000 $ dolar dan başlayarak yukarı doğru özelliği ve referanslarına göre ciddi anlamda değişkenlik göstermektedir.

Dora Danışmanlık; filipinli bakıcı ajansı olarak yılların vermiş olduğu tecrübe ve uzman İK kadrosu ile bakıcı danışmanlık hizmeti vermektedir. Filipinli bakıcı firmaları arasında en çok tercih edilen danışmanlık şirketi olmanın haklı gururunu siz değerli müşterilerimizle birlikte yaşıyoruz.

Uzun yıllardır, Filipinli bakıcı arıyorum. diyen işverenlerimize Türkiye geneli hizmet vermekteyiz. İstanbul, Ankara, Antalya, İzmir, Bursa, Adana ve diğer illere filipinli dadı, bakıcı, yardımcı ve temizlikçi bayan temin ediyoruz. 

Dora Beyaz Siyahlı